Ημέρα Παραολυμπιακών Αγώνων

Με τους αθλητές!

Καλαθοσφαίριση με καρότσι

Πετοσφαίριση καθιστών

Μπότσια (λατρεύτηκε από όλους)

Γκόλμπολ

Ποδόσφαιρο τυφλών

Ένα μάθημα ζωής διδαχθήκαμε από τους παραολυμπιονίκες, που ταξίδεψαν από την Θεσσαλονίκη ως την Ιερισσό, και μας χάρισαν χαρά, αγάπη και ελπίδα 백일의 낭군님 13화!

Το σχολείο μας είχε την τιμή να συμμετέχει στην εκδήλωση που διοργάνωσε ο Δήμος Αριστοτέλη, για την Ημέρα Παραολυμπιακών Αγώνων, στο Πολιτιστικό Κέντρο Ιερισσού 다운로드.

Αρχικά παρουσιάστηκαν τα παραολυμπιακά αθλήματα, οι κανόνες τους και ό,τι σχετίζεται με αυτά 다운로드. Έπειτα όλοι οι μαθητές, μετέβησαν στο κλειστό γυμναστήριο, όπου είχαν την δυνατότητα να παίξουν τα αθλήματα, μαζί με τους αθλητές 다운로드.

Τα πρόσωπα των μαθητών γέμισαν χαμόγελα και χαρά. Αυτός άλλωστε είναι ο σκοπός του αθλητισμού, και ιδιαίτερα όταν μέσω αυτού ξεπερνάμε πολλά εμπόδια και πολλές δυσκολίες γίνεται μάθημα ζωής 프로젝트웨어 다운로드!

Συγχαρητήρια στους διοργανωτές και στους αθλητές της Εθνικής Αθλητικής Ομοσπονδίας ΑμεΑ 50가지 그림자 해방 다운로드.

Τους ευχαριστούμε!!!